Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Em Plastik Ambalaj

Biz kimiz; Günümüz tüketim dünyasında ambalajın önemi ve değeri giderek artmaktadır. Değişen ve gelişen ihtiyaçlar karşısında ürünün kendi özellikleri yanı sıra, ürünün üzerinde bulunan ambalaj da bir kriter olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün bunların bilincinde olan EM Plastik 2008 yılından beri edindiği tecrübe ile elde ettiği birikimleri müşterilerine daha kaliteli ambalaj malzemeleri üretme yolunda kullanmaktadır. EM Plastik teknolojide değişen ve yenilenen ambalaj ürünlerini takip etmekle kalmayıp aynı zamanda ar-ge faaliyetleriyle müşterilerine çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Ar-ge çalışmalarını müşterilerinin istekleri doğrultusun da hızlı ve doğru şekilde sürdüren firmamızın ürünleri türevlerinden üretilmekte olup doğada dönüşüme en hızlı olan ve çevreye zarar vermeyen şekilde üretilmektedir. Başta otomotiv sektörü olmak üzere kırtasiye mağazacılık, tekstil gibi endüstriyel vb. birçok sektöre geniş ürün yelpazesiyle hitap edebilmektedir.

 

Misyonumuz

Bilgili, tecrübeli personel yapısı ile ülkemizin teknik ve ekonomik açıdan dünya devleriyle yarışabilir olmasını sağlamak ve firmamızın isminin kalite kavramıyla özdeş kavram haline gelmesi için çalışmaktır. Hedefi başta Türk sanayisi olmak üzere dünya sanayisine ekonomik ve gelişmiş Plastik film ürünler sunmak.

 

Vizyonumuz

EM Plastik olarak sorumluluğumuzun sadece ürünlerimizle sınırlı olmadığının farkındayız. Bunun için çevre, doğa ve müşterilerimizi doğru yönlendirme gibi bir çok alanda Türkiye'nin geleceğine destek vermeye çalışmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın